WITAM NA MOJEJ STRONIE
| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
O autorze
Zakładki:
Ulubione
poniedziałek, 21 listopada 2005
KLATWY UROKI CZARY


...

...

Sprawdz czy masz na sobie klątwę lub urok

 

Klątwy rzucone na posesję ,domy, zabudowania , lokale , nieruchomości są bardzo ciężkimi klątwami które potrafią zrujnować nam nasze życie  . Mam wiele takich przykładów .

Wiele osób przystępuje do zakupu nieruchomości , lub posesji , mieszkania , domu bądź  lokalu pojazdu itp. Zanim to zrobicie zastanówcie się czy przypadkiem coś się za tym nie ukrywa .Zdarzają się też takie rzeczy jak  , wszystko zaczyna nam padać przysłowiowo na głowę , psują się przedmioty , pojazdy i inne  rzeczy elektryczne . Zwróćmy na to szczególną uwagę , bo nic się tak nagle bez przyczyny nie dzieje . Za zwyczaj w takich przypadkach  czy zdarzeniach ukrywa się ludzka zawiść , zazdrość , nienawiść , lub złorzeczenie .

Często ktoś nam czegoś zazdrości i wypowiada słowa które przeistaczają się w klątwę .
.....

 

Czym są Klątwy i Uroki

Przyzywanie negatywnej energii na wytypowane przez Ciebie osoby lub przedmioty tzw. rzucanie klątw i uroków.

- wymagane zdjęcie osoby lub przedmiotu na którą/który zostanie sprowadzone nieszczęście

- zleceniodawca powinien określić jakich wyników oczekuje względem zlecenia ...

Klątwy Uroki Czary WOODU

są bardzo niebezpieczne !!!

Mogą uśmiercić człowieka !!! 

 

Urok nie jest tym samym co klątwa. Urok jest czymś mniejszym, ogranicza się do pewnego aspektu życia człowieka. Na przykład do sfery ekonomicznej albo emocjonalnej. Urok jest rzucany przez jedną osobę na drugą i działa tylko na nią. Możliwe jest rzucenie uroku na konkretną sytuację, przedmiot działalności człowieka, sferę uczuciową, a także emocjonalną. Często uroki bywają rzucane, by osiągnąć awans społeczny, zawodowy, by ograniczyć wpływ konkurencji, podobnie w sferze uczuciowej urok może powodować spadek zainteresowania jedną osobą, a znaczny wzrost zainteresowania inną. Osoba, na którą rzucono urok zmienia sposób postrzegania świata i sama nieświadomie poddaje się działaniu uroku. Klątwa natomiast jest urokiem spotęgowanym, bo zwykle dotyczy wielu aspektów życia człowieka. Może być rzucona nawet na całą społeczność, a także na miejsce, które również może być obłożone klątwą. Zwykle powoduje destrukcyjny wpływ na podmiot klątwy, ludzie, na których została rzucona podupadają na zdrowiu, popadają w długi, tracą status społeczny i majątkowy, a także nierzadko życie rodzinne i towarzyskie staje się koszmarem. Klątwa powoduje, że wszelkie działania człowieka, na którego została rzucona, zmierzające do naprawy sytuacji, jeszcze bardziej obracają się przeciw niemu. Sprawia, że nie jest on w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, a życie jego staje się walką z prześladującym go pechem i serią niepowodzeń na każdym kroku. Pierwszymi oznakami działania klątwy są niewytłumaczalne wydarzenia towarzyszące nam w życiu. Prześladuje mnie pech mówią niektórzy nie zdając sobie sprawy z tego, że komuś na tym zależy. Często jest też tak, że ignorujemy bardzo długo taką możliwość, ponieważ w nie wierzymy, że klątwy istnieją. Skutki działania klątwy mogą być podobne do opętania poprzez ducha lub demona. Ogrom ich zależy tylko od stopnia wtajemniczenia osoby rzucającej klątwę lub odporności psychicznej poszkodowanego.

 


 

 


Dziura w życiu...!

Przyczyną klątwy czarów   mogą być objawy takie jak przy opętaniu, czy nawiedzeniu przez byty astralne, duchy demony itp.

 • nadpobudliwość nerwowa,
 • dążenie do samookaleczeń i robienie krzywdy innym,
 • choroby przewlekłe, zwłaszcza na tle nerwowym,
 • niepowodzenie życiowe,
 • dręczenie przez innych
 • bezpłodność - brak potomstwa mimo zdrowych narządów płciowych,
 • brak kontaktów seksualnych mimo usilnych starań,
 • nieporozumienia partnerskie,
 • uzależnienie od innych,
 • brak własnej woli i woli życia,
 • koszmary w czasie snu, bezsenność, lęki,
 • klaustrofobia,
 • uczucie, jakby cały świat się zwalił nam na głowę,
 • samotność.

Początek klątwy możemy zauważyć, gdy wszyscy bez żadnego powodu odwracają się od nas. Tracimy najbliższe nam osoby, lub cierpimy na skutek ich nieuleczalnych chorób.
Przykładów można podawać mnóstwo, chociaż nie zawsze musi to być klątwa czy urok. Może to być zwykłe opętanie przez byty astralne.
Boimy się lub wstydzimy się zwrócić do kogoś, kto nam pomoże. A życie jest krótkie, więc czy warto cierpieć, zadawać sobie ból i przy tym innym?
Czasami niewinna rozmowa z osobą, która zrozumie i będzie mogła wyjaśnić niektóre sprawy, może zmienić nasze życie. Czasami założenie tylko odpowiedniego amuletu może odwrócić zły los.

 

W najgorszym przypadku, kiedy już inne metody nie pomagają, należy stanąć w kręgu ognia i poddać się wypaleniu negatywnej energii i kodów w nas zawartych.
Czasami wystarczy tylko poddać się sesjom Regresingu lub masażom TAO, aby przywrócić harmonię w ciele i ustawić polaryzację naszego organizmu. Ustawienie biopola ukierunkuje przepływ energii, zrównoważy funkcje w organizmie, uziemi.

Krąg ognia to nie tylko egzorcyzm. Działa jak biała magia, która niszczy zło. Zakładając świetlistą ochronę jesteśmy niewidoczni przez byty i wszelkie złe energie istot żywych. Byty boją się światła, a złe energie miłości, więc mamy gwarancję, że ta ochrona nam sprzyja i jest skuteczna.
Moc nadprzyrodzona istniała, istnieje i będzie istniała, czy tego chcemy, czy nie. Jest niezależna od naszej woli. Zło można wyeliminować dobrem, ale czy zasługujemy na to, aby się cieszyć, a nie cierpieć?

Wszystko zależy od nas samych, gdyż nie kieruje nami ślepy los. Tak żyjemy, jak sobie to kreujemy.

 

 

 

 

  

 

 

 

wrozka.elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

„Wróżka Elelni Białystok"

zadzwoń do mnie

85 7440002

kom. 600114369